تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک در تهران

اگر بدنبال تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک در تهران هستید حتما از روی نقشه آقای اتومات رو جستجو کنید

تعمیر گیربکس اتوماتیک
ساختار گیربکس اتوماتیک

در تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک آقای اتومات چه نوع گیربکس هایی تعمیر میشود

یکی از اصلی ترین خدمات آقای اتومات در تهران تعیمر گیربکس های اتوماتیک ماشین های خارجی میباشد که میتوانیم به چند نمونه از آن اشاره کنیم

 

ساختار گیربکس های اتوماتیک

گیربکس اتومبیل یکی از اصلی ترین بخش های آن بوده و نقشی کلیدی در عملکرد بهینه و مطمئن خودرو ایفا می نماید.

گیربکس یا جعبه دنده در دو نوع دستی و اتوماتیک ساخته می شود. گیربکس های دستی نخستین سیستم جعبه دنده طراحی شده در صنعت خودروسازی دنیا بودند. اما طراحی و مهندسی داخلی گیربکس های اتوماتیک کمی پیچیده تر از گیربکس های دستی است. لذا تعمیر گیربکس اتوماتیک نیز به مراتب دشوارتر بوده و نیاز به مهارت و دانش بالایی دارد.

رفع خرابی گیربکس اتوماتیک

در صورت بروز مشکل چانچه بتوانید در همان مراحل اولیه اقدامات لازم را جهت رفع مشکل و تعمیر جعبه دنده اتوماتیک انجام دهید، تعمیرات آن کم هزینه و ساده خواهد بود. ولی با ادامه دار شدن موضوع، کار تعمیرات به فرآیندی پرهزینه و زمان بر تبدیل خواهد شد.

لازم بذکر است در صورتی که در هر نقطه از تهران احساس مشکل در ماشین خود کردید کافی است یک تماس با آقای اتومات داشته باشید یه یک ماشین بر برای ارسال ماشین شما به تعمیرگاه تخصصی اقای اتومات فرستاده میشود.

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک
تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک

 

آقای اتومات در تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک خود می تواند خدمات ویژه و کاملی در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ماشین ها به شماخود ارائه دهد و با زمان بندی مناسب و هزینه ای منطقی، انواع مختلف گیربکس های اتوماتیک از جمله گیربکس تیپ ترونیک ، گیربکس های سیاره ای AT ، گیربکس های CVT و گیربکس های دو کلاچه DCT  را عیب یابی و تعمیر کند.

تماس با آقای اتومات :

۰۲۱-۲۲۳۱۸۹۰۰

۰۲۱-۲۲۳۱۳۹۷۰

موبایل : ۰۹۱۲۲۶۱۶۹۳۸

آدرس:

تهران-میدان ملت ، خیابان طاهر ، پلاک ۴۹ ، تعمیرگاه آقای اتومات

ساعت کاری آقای اتومات :

شنبه-پنج شنبه : از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب

جمعه : از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ شب

 

 

 

 

 

 

تماس فوری